Поділитись:

Людям, які постраждали від падіння ракети в Дубовому, виділили кошти на відбудову житла

П'ятниця, 05 серпня 2022, 13:46

Постраждалим унаслідок падіння уламків ворожого безпілотника та зенітної ракети, яка його збивала, у селі Дубове, що на Волині, продовжують надавати допомогу.

Про це Інформаційному агентству ВолиньPost розповів голова Дубівської територіальної громади Роман Троцюк.

Він зауважив, що вчора, 4 серпня, із бюджету Дубівської громади двом домогосподарствам, які розташовані поблизу місця трагедії і теж зазнали ушкоджень, виділили гроші на відбудову – 4 і 12 тисяч гривень. Окрім того, за словами Романа Троцюка, 200 тисяч – надійшло з обласної скарбниці.

«Щоб допомогти, жителі громади також збирають гроші повним ходом, процес іде. Відбудуємо, аби більше такого не було.Допомагає бізнес – будівельні матеріали надають безоплатно і з великими знижками. Бригада, яка відбудовує, працює безкоштовно. Це здебільшого представники церкви п’ятидесятників з різних населених пунктів області. Власники пошкоджених будівель також працюють над відбудовою», – зазначає голова Дубівської громади.

«Одного з потерпілих – племінника загиблого чоловіка – вже виписали з лікарні. А дочка чоловіка, який загинув, поки забрала матір до себе. Живуть вони недалеко у тому ж селі», – додає Роман Троцюк.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів