Поділитись:

Плакали навіть чоловіки: Луцьк провів у останню путь воїна Михайла Дарчича (фото, відео)

Середа, 03 серпня 2022, 14:02

У центрі Луцька зібралися більше сотні людей, аби провести в останню путь воїна Михайла Дарчича. Він загинув за Україну. 

Прощання із полеглим захисником почалося у середу, 3 серпня, об 11 годині у кафедральному соборі Святої Трійці. Тут було людно. 

Воїн лежав у відкритій труні. Поруч були згорьовані мама і дружина. У самому серці Луцька знову лилися сльози і співалися скорботні слова «Упокой, Господи, душу спочилого раба твого Михайла». 

 

 

 

 

Військовослужбовець був призваний на військову службу по мобілізації 26 лютого на посаду фельдшера медичного пункту стрілецького батальйону. Сержант Михайло Дарчич загинув 31 липня під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Соледар Донецької області. Загинув, рятуючи життя своїх побратимів. 

 

 

 

Про це у проповіді над тілом Михайла говорив священник. Про його самопожертву як найбільший вияв любові. І про варварську жорстокість ворога, який без розбору знищує все найкраще у нашому житті. 

«Ніхто більшої любові не має над ту, як хто свою душу поклав би за друзів своїх». (Ів.15,13)

 

 

 

 

У листопаді цього року Михайлу мало виповнитися 50. Він був лікарем Луцької стоматполіклініки. Доброю і чесною людиною, пам'ять про яку житиме не тільки у серцях рідних, але і в серцях безлічі людей, яких він лікував. Михайло Дарчич віддав життя за кожного із нас. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Журналісти сайту новин Луцька та Волині «Конкурент» висловлюють щирі співчуття родині загиблого.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
07 серпня 2022
07:25
06 серпня 2022
16:59