Поділитись:

ЗСУ своїм ударом істотно пошкодили залізничне сполучення з Кримом

Середа, 03 серпня 2022, 09:37

За даними британської розвідки, завданий Україною удар по російському військовому ешелону, що прямував з Криму, серйозно пошкодив залізничне сполучення.

Як пише «Європейська правда», про це йдеться в огляді розвідки про війну в Україні за 3 серпня.

«Внаслідок завданого Україною удару по російському ешелону з боєприпасами на Херсонщині дуже малоймовірно, що залізниця з Херсона до Криму залишається у робочому стані. Скоріш за все, росіяни відремонтують залізницю через кілька днів, але вона і далі залишиться вразливою точкою для російських сил і їхніх ланцюжків постачання з Криму до Херсона», – зазначають у ньому.

Щодо Херсона пишуть, що росія влаштувала поромну переправу для цивільного використання після того, як Антонівський міст отримав серйозні ушкодження, але її майже точно будуть використовувати і російські військові для перекидання сил та постачання.

За оцінкою британської розвідки, незабаром ще більше цивільних громадян в окупованому Херсоні й околицях спробують виїхати через загрозу бойових дій та ще більше ускладнення продовольчого становища. У зв’язку з цим можливе підвищене навантаження на транспортні вузли та додаткові заходи з боку окупаційної влади для контролю руху.

Нагадаємо, що розпочалася сто шістдесят перша доба героїчного протистояння Української нації російському воєнному вторгненню. Генштаб інформує про ситуацію станом на ранок 3 серпня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
09 серпня 2022
19:00
07 серпня 2022
12:07
06 серпня 2022
10:35
05 серпня 2022
04 серпня 2022
21:45
12:40