Поділитись:

Відомо, де в Луцьку встановлять відеокамери

Понеділок, 12 грудня 2016, 10:58

Луцька міська рада планує встановити камери відеоспостереження у найбільш людних місцях та на світлофорах. Управління капітального будівництва міської ради провело конкурс на закупівлю послуг з прокладання оптично-волоконних мереж та встановлення відеоспостреження. Такі роботи коштуватимуть 7 мільйонів 584 тисячі 441 гривня і 57 копійок.

Про це йдеться на офіційному порталі проведення закупівель. У тендері на нове будівництво оптично-волоконних мереж зі встановленням відеокамер змагалось лише два учасники із Києва: ТОВ "Істагруп" – 10 509 649,68 грн, ТОВ "ІТ-Інтегратор" – 7 584 441,57 грн, пише "Четверта влада".

Переможцем, відповідно, стало товариство "ІТ-Інтегратор" із нижчою ціновою пропозицією. За вимогами конкурсу роботи планують закінчити до 30 листопада 2017 року.

Із технічним завданням передбачених робіт можна ознайомитись у документації конкурсних торгів.

Заступник начальника управління капітального будівництва Луцької міської ради Микола Цвірук каже, що таке відеоспостерження встановлюють задля безпеки дорожнього руху та безпеки міста.

"Планується накрити відеокамерми ціле місто, – пояснює пан Цвірук. – Для безпеки руху камери будуть встановлені на світлофорах та на всіх виїздах із міста в різних напрямках – ківерцівський, дубенський, ковельський та інші. А для безпеки міста камери будуть встановлені у людних місцях: район Театрального майдану, район Там-Таму, Залізничного вокзалу та інших. Протяжність мереж становитиме 45 кілометрів, а кількість камер – 50 штук".

Надрукувати
мітки:
коментарів