Поділитись:

Чи зможе Луцьк вирішити проблему бездомних тварин (відео)

Неділя, 11 грудня 2016, 20:46

Як ефективно вирішити проблему бездомних тварин у Луцьку, скільки коштів приносить комунальне підприємство "Ласка", як подолати сморід та шум із притулку для тварин, коли у Луцьку з'явиться притулок для бездомних людей?

На ці та інші питання відповідали у прямому ефірі ток-шоу "Протилежний погляд LIVE" 9 грудня Депутат Луцької міської ради Борис Смаль та директорка комунального підприємства "Ласка" Дана Новарчук.

Депутат Луцької міської ради Борис Смаль несхвально відгукнувся за затверджену нещодавно міськрадою програму охорони тваринного світу та регулювання чисельності безпритульних тварин на 2017-2018 роки.

Із його слів, програма викладена кострубато та "на рівні учнівського твору на три бали".

Як пояснила директорка комунального підприємства "Ласка" Дана Новарчук, коли люди будуть свідомо поводитися з тваринами, а власники домашніх тварин будуть повідомлені про те, як правильно їх вигулювати, це забезпечить зниження аварійності.

Також жінка підкреслила проблему нестачі робочих рук на підприємстві. Зі слів Новарчук, поки що "Ласка" може розраховувати тільки на волонтерів, які приходять щосуботи.

Більше – у відео ток-шоу Протилежний Погляд LIVE на YouTube-каналі:

Надрукувати
мітки:
коментарів
19:40
16:38
08 липня 2020
07 липня 2020