Український тенісист вдруге в кар'єрі виграв титул ITF

Вівторок, 19 липня 2022, 03:54

Український тенісист Олександр Овчаренко став чемпіоном змагань ITF у словенському місті Літія.

У вирішальному поєдинку 20-річний тенісист переміг аргентинця за підсумками трьох сетів, пише ТСН.

Тенісисти провели на корті 2 години та 56 хвилин. За цей час Овчаренко п'ять разів подав навиліт, припустився однієї подвійної помилки і реалізував п'ять із 16 брейк-пойнтів.

Овчаренко завоював свій другий титул ITF у одиночному розряді. Вперше чемпіоном у одиночці українець став два тижні тому, 3 липня. На турнірі ITF 15 в італійському Бергамо Овчаренко здолав у фіналі місцевого тенісиста Джанмарко Феррарі (6:3, 6:4).

Раніше він також виграв два титули ITF в парному розряді.

Нагадаємо, що у понеділок, 18 липня, Асоціація тенісистів професіоналів (ATP) оприлюднила новий рейтинг кращих тенісистів світу. Олександр Овчаренко перебуває на 531-й позиції.