Поділитись:

У джазі тільки Луцьк. Завершився другий день фестивалю "JAZZ BEZ"

Неділя, 11 грудня 2016, 09:17

Любителі джазу слухали топові інтернаціональні джазові гурти на 16-му міжнародному благодійному джазовому фестивалі "JAZZ BEZ 2016".

Поціновувачі якісної музики мали можливість послухати українську народну музику у джазовій обробці. Таку музику грали на другий день 19 міжнародного джазового фестивалю "JAZZ BEZ 2016" 11 грудня у Волинському обласному театрі ляльок джазовий проект молодих віртуозів з Польщі, Молдавії, Куби та України "Budniak / Bakovsky INTERMEDIUM QUINTET".

Географія цього колективу не менш цікава, аніж його назва, адже цей квінтет – це суміш Польщі, Молдови, Куби та України. Саме з цих країн з'їхались музиканти щоб зіграти на одній сцені.

Кшиштоф Савіцкі все фіксує на фотоапарат><span class=Кшиштоф Савіцкі все фіксує на фотоапарат

Щоправда не обійшлось без нюансів – декотрі музиканти затримувались на кордоні. Втім із запізненням але джаз все ж таки був. І відкривали вечір "Budniak / Bakovsky INTERMEDIUM QUINTET" - джазовий проект молодих та талановитих джазменів – Пьотра Будняка та Тараса Баковського.

Тарас Баковський><span class=Тарас Баковський

Кубинський внесок у джазовий фестиваль в Луцьку><span class=Кубинський внесок у джазовий фестиваль в Луцьку

З цим музичним  інструментом джаз асоціюється найбільше><span class=З цим музичним інструментом джаз асоціюється найбільше

Під час двадцятихвилинної перерви деякі слухачі не поспішали покидати залу, а спостерігали за тим, як налаштовує інструменти та готується до виступу жіночий джазовий колектив "Sisters in Jazz".

Душевні розмови в перерві><span class=Душевні розмови в перерві

В холі перед концертною залою влаштували міні-ярмарку і збирали  кошти на благодійність><span class=В холі перед концертною залою влаштували міні-ярмарку і збирали кошти на благодійність

Цей музичний проект створили талановиті музикантки із Японії, США, Італії, Німеччини та Польщі. До складу увійшли: американська саксофоністка Каміль Турман, віброфоністка Ізабелла Ефенберг, італійка, яка грає на контрабасі Федеріка Мянкансанті, на ударних – полячка Дорота Пьєтровська та на фортепіано Наоко Сакакста.

"У джазі тільки дівчата"

Жіночий колектив грали джазову музику майже півтори години. Втім і після завершення виступу слухачі просили їх зіграти "на біс".

Завершився другий джазовий вечір традиційним джем-сейшеном. Тому ті, хто не поспішав покинути залу могли слухати хороший блюз у виконанні "Budniak / Bakovsky INTERMEDIUM QUINTET" та консула Генерального Консульства Республіки Польща Кшиштофа Савіцкі.

Надрукувати
мітки:
коментарів
11 серпня 2020
10 серпня 2020
07 серпня 2020
04 серпня 2020
29 липня 2020
27 липня 2020
26 липня 2020
20 липня 2020
19 липня 2020
18 липня 2020
15 липня 2020