Поділитись:

Луцьк візьме участь у Міжнародній виставці екологічних продуктів харчування (фото)

П'ятниця, 09 грудня 2016, 17:33

Луцьк буде представлено на Міжнародній виставці екологічних продуктів харчування "Ecogala – 2016", що традиційно проходить у місті Жешув (Республіка Польща). Захід триватиме 8-10 грудня.

Про це йдеться на сайті Луцької міської ради.

Окрім туристичного потенціалу Луцька, що представляє управління туризму та промоції міста Луцької міської ради, свою продукцію (мед, питні меди, медові десерти, косметику і оздоровчі засоби з продуктами бджільництва) презентує Братство бджолярів Землі Волинської "Ройовий стан", а саме голова Братства – Володимир Дмитрук. Луцький народний майстер Валерій Ленартович презентує гончарне мистецтво і представляє вироби із волинської глини, проводить майстер-класи із гончарства.

Відвідувачі ярмарку – наші майбутні туристи – зможуть дізнатися про туристичний Луцьк, ознайомляться з його історико-культурною спадщиною та сучасною культурою. Серед учасників та гостей ярмарку будуть розповсюджені туристичні путівники, карти, буклети та інші промоційні матеріали. Також усі бажаючі зможуть скуштувати один із волинських регіональних продуктів – питний мед.

Ярмарок "Eкогала" є одним з найбільших подібних заходів у Польщі та Східній Європі. Велика кількість учасників і відвідувачів, що збільшується з року в рік, наочно відображає зростаючу популярність як самого ярмарку, так і екологічно чистих продуктів харчування.

Надрукувати
мітки:
коментарів
14:01
12 липня 2020
14:10
10 липня 2020