Поділитись:

Нацбанк випустив монету, присвячену ВМС України (фото)

Середа, 13 липня 2022, 15:04

Національний банк України представив нову пам’ятну монету номіналом 10 гривень, присвячену Військово-Морським Силам Збройних Сил України. Вона вводиться в обіг з 14 липня 2022 року.

Про це у середу, 13 липня, повідомили на фейсбук-сторінці Генштабу ЗСУ.

«Присвячена окремому виду Збройних Сил України, призначеному для стримування або відсічі у взаємодії з іншими видами Збройних Сил, іншими військовими формуваннями та правоохоронними органами збройної агресії проти України з моря та на приморських напрямках, захисту суверенітету й державних інтересів України», – йдеться в описі монети.

На аверсі монети в центрі розміщена емблема Військово-Морських Сил ЗСУ, унизу ліворуч від неї – малий Державний Герб України, унизу праворуч – номінал «10» та графічний символ гривні.

На реверсі – різні типи кораблів як символ ВМС ЗСУ, до складу яких, крім надводних сил, також входять морська авіація, морська піхота, берегова артилерія та інші компоненти.

Зауважимо, це вже друга пам'ятна монета на воєнну тематику – раніше НБУ представив монету номіналом у 5 грн «В єдності – сила», присвячену міжнародній підтримці України у війні проти рф.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів