Поділитись:

Пса Патрона нагородили дві ветеранські організації США (фото)

Середа, 13 липня 2022, 13:04
Пса Патрона нагородили дві ветеранські організації США (фото)

Український зірковий пес-піротехнік Патрон, який працює у ДСНС, отримав пам’ятні відзнаки від двох ветеранських організацій США: Veterans of Foreign Wars VFW та Bomb Techs Without Borders.

Патрона нагородили грамотою та бойовою монетою, повідомили новину на сторінці пса у фейсбуці.

Відзнаки вручили засновник Bomb Techs Without Borders Метью Говард та представниця Асоціації військових офіцерів США Донна Кальп.

Довідково:
Організація Veterans of Foreign Wars VFW (Ветерани зарубіжних воєн Сполучених Штатів) – одна із найстаріших організацій у США (штаб-квартира в м. Канзас-Сіті, штат Міссурі). Створена в 1936 році, вона  об'єднує близько 2 млн осіб. Структура має свої відділення у всіх штатах і у федеральному окрузі Колумбія, а також у 19 країнах світу, включаючи держави Азійсько-Тихоокеанського регіону, Європи та Латинської Америки.
Bomb Techs Without Borders (Бомботехніки без кордонів) заснована наприкінці 2018 року групою ветеранів армії США. Одним із напрямків роботи організації є підвищення обізнаності про міни та інші вибухонебезпечні предмети за допомогою інформаційно-роз’яснювальної роботи в найрізноманітніших куточках світу, від Північної Америки до Європи. Тепер організація співпрацює і з українськими надзвичайниками.


Нагадаємо: раніше Патрон отримав відзнаку «Золота лапа» кінологічного клубу Ірландії – її присуджують собакам за вчинок, що приніс користь людській спільноті або хоча б одній людині.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів