Лучанин розповів німцям про дворовий футбол на Волині
![Лучанин розповів німцям про дворовий футбол на Волині](/media/cache/ec/be/ecbedb3985ae217c450931d326c561be.webp)
Голова Асоціації дворового футболу Волині Микола Озюк презентував лігу АДФ представникам України, Німеччини, Росії та Білорусії.
Відбулося це у п'ятницю, 7 вересня, під час міжнародного семінару "Футбольні фан-культури у відкритому суспільстві" у Києві.
Керівник організації зазначив, що проект існує без будь-якої підтримки від політичних сил чи олігархів та поступово розвивається вже 8 років. Також він додав, що подібна ініціатива запроваджувалася по всій Україні, проте наразі успішно функціонує лише у Волинській області.
"Упродовж року ми проводимо близько 20 турнірів серед дітей та дорослих, також організовуємо турніри для вболівальників. Проводимо зустрічі з професійними футбольними гравцями, які долучаються до нашого руху, передаючи сувеніри та відвідуючи наші матчі", – розповів Озюк.
Окрім цього, Микола додав, що 7 гравців виросли з аматорської дворової ліги у професійних футболістів різних рівнів.
![](/static/konkurent/img/icons/c_facebook.png)
На сайті використовуються файли cookie. Для згоди, будь ласка, натисніть «Прийняти». Докладну інформацію можна знайти на сторінці Політика конфіденційності.