Вибори на Волині: зафіксовані порушення в Любешівській ОТГ
![Вибори на Волині: зафіксовані порушення в Любешівській ОТГ](/media/cache/49/46/494640fe8aad88d98c996d800083102d.webp)
На дві дільниці у Любешові у пачці разом із надрукованими бюлетенями надійшли пусті папірці.
Про це повідомляє прес-служба Волинського УКРОПу
Зокрема, на дільниці № 070545, що знаходиться у Любешівському будинку культури, із 2265 бюлетенів – 5 не містять ніякої інформації. Голова ДВК Валентина Бубало розповіла, що в цих бюлетенях мала бути вказана інформація про кандидатів на голову Любешівської ОТГ.
"Загалом на цій дільниці має проголосувати 2261 виборець. Дійсних бюлетенів 2260 і 5 – пустих листків. Зазвичай тут не приходить максимальна кількість виборців голосувати, тому, я думаю, усім вистачить бюлетенів. Недостачу бюлетенів ми вже внесли у протокол виборчої комісії", – зауважила Валентина Бубало.
Аналогічна ситуація на дільниці № 070546, що розташована у Любешівському НВК. Тут надійшло 2260 бюлетенів, з яких 2 – пусті.
Нагадаємо, сьогодні на Волині вибори – у 19 ОТГ: Боратинській та Городищенській (Луцький район), Іваничівській, Колківській (Маневицький район), Любешівській, Цуманській та Жидичинській (Ківерцівський район), Копачівській (Рожищенський район), Дубечненській, Смідинській та Сереховичівській (Старовижівський район), Зарічанській та Оваднівській (Володимир-Волинський район), Любомльській міській ОТГ, Рівненській та Головненській (Любомльський район), Турійській та Луківській ОТГ (Турійський район), Велимчанській ОТГ (Ратнівський район).
![](/static/konkurent/img/icons/c_facebook.png)
На сайті використовуються файли cookie. Для згоди, будь ласка, натисніть «Прийняти». Докладну інформацію можна знайти на сторінці Політика конфіденційності.