Прилуцьке знову відмовилося об'єднуватися із Луцьком
![Прилуцьке знову відмовилося об'єднуватися із Луцьком](/media/cache/cf/ff/cfff04e9faf920e58249171c168702fe.webp)
Депутати Прилуцької сільської ради не ухвалили рішення про надання згоди на об′єднання із Луцьком.
Нагадаємо: рішення "Про надання згоди на добровільне об′єднання територіальних громад та делегування представників до спільної робочої групи" повторно розглядали на сесії 23 березня. "За" віддали голоси 8 депутатів із 14, які голосували. І 6 утрималися. У результаті рішення не прийняте.
Нагадаємо: 29 вересня 2017 року депутати Прилуцької сільської ради проголосували за об'єднання із Луцьком. Проте сільський голова Валентин Арчибасов наклав вето на це рішення.
9 березня депутати Прилуцької сільради дали знову згоду на об′єднання. Проте сільський голова зупинив дію рішення "Про надання згоди на добровільне об′єднання територіальних громад та делегування представників до спільної робочої групи" і вніс його на повторний розгляд.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: КЕРІВНИКИ СІЛ НАВКОЛО ЛУЦЬКА РОЗПОВІЛИ, ЧОМУ У НИХ НЕ КЛЕЇТЬСЯ З МІСТОМ
![](/static/konkurent/img/icons/c_facebook.png)
На сайті використовуються файли cookie. Для згоди, будь ласка, натисніть «Прийняти». Докладну інформацію можна знайти на сторінці Політика конфіденційності.