Володимир Пащенко: "Patio di Fiori" спалили показово"
![Володимир Пащенко: «Patio di Fiori» спалили показово](/media/cache/3d/49/3d49e3fce002e5516025fec4ca635238.webp)
Власник готельно-ресторанного комплексу "Patio di Fiori" Володимир Пащенко вважає, що метою підпалу було залякування.
Про це він написав у мережі Facebook.
Нагадаємо: пожежа здійнялася 24 липня приблизно о 2:10 на вулиці Кравчука.
"Patio di Fiori" спалили показово. Аби налякати. Попередити. Хто? Про що? Дозвольте утриматися від коментарів на цю тему. Поки що", – йдеться у дописі.
"Поки що скажу таке:
1) Винні (і замовники, і виконавці) мусять бути покарані. І будуть покарані. Цього буду вимагати від правоохоронних органів. Це контролюватиму щодня.
2) Ті, хто це зробив (і замовники; і виконавці), – потенційні вбивці. В готельних номерах мирно спали гості, які запросто могли загинути, задихнувщись чадом. Про це всі повинні пам'ятати у той момент, коли винних знайдуть. Не забудемо.
3) Не злякали. Попри знищений родинний бізнес і всю показовість нічної "акції". Діяльності не припиню, з вибраної дороги не зійду. Не на того напали", – додав він.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ДЕТАЛІ ПІДПАЛУ PATIO DI FIORI В ЛУЦЬКУ (ФОТО)
![](/static/konkurent/img/icons/c_facebook.png)
На сайті використовуються файли cookie. Для згоди, будь ласка, натисніть «Прийняти». Докладну інформацію можна знайти на сторінці Політика конфіденційності.